Záleží na Vás, jaký význam dáte své zahradě. Vyslechneme všechna přání a nabídneme naše znalosti a zkušenosti pro návrh a založení takové zahrady, která bude splňovat Vaše požadavky, uspokojovat co nejlépe Vaše potřeby – estetické i funkční.

Pořizovací náklady nemusí být vysoké, pokud nezvolíme rostliny již vzrostlé. Někdy zákazník uvítá zahradu již s dostatečným efektem rostlin, ale většinou ocení možnost sledovat proměnu a vývoj své zahrady od standardních sazenic po bujný vzrůst trvalek, keřů, stromů.

Najděte s námi to správné řešení během dostatečného množství konzultací. Záměrem je založení Vaší soukromé zeleňe tak, jak si představujete, včetně mnoha neočekávaných bonusů.

Většinou zpracováváme dvě varianty návrhu, z kterých máte na výběr. K vítěznému zahradně-architektonickému řešení poté dodáme podrobný osazovací plán a veškeré potřebné dokumenty, které pro Vás budou mimo jiné rádcem , co se svou zahradou do budoucna dělat, jak ji nejlépe udržovat pro maximální efekt jednotlivých druhů.

Smysluplnou zahradu na míru Vašim potřebám? Zavolejte nám: 776 254 920.